Shpetim Kelmendi & Xhoen Osmanaj www.albanian-group.com

Welcome
 
ForumPortalliPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 10 vjetori i MP3 playerit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
werwolf_rapper

avatar

Numri i postimeve : 6
Join date : 08/04/2008
Age : 34

MesazhTitulli: 10 vjetori i MP3 playerit   Tue Apr 08, 2008 10:30 pm

10 vjetori i MP3 playeritA e dini se cka ėshtė MPMan F10? Ky ėshtė MP3 playeri i parė qė ėshtė paraqitur dhe i cili walkman dhe Cd playerat i ka dėrguar nė harresė. Kėtė player e ka prodhuar kompania Koreane Saehan Information Center dhe e ka prezantuar nė mars tė vitit 1998 nė CeBit cka do tė thotė se nė muajin qė lam pas, ata kanė festuar 10 vjetorin e saj. MPMan F10 ka pasur 32 MB memori (ka ekzistuar edhe verzioni me 64 MB) dhe ka kushtuar 250 dollarė. Me PC ėshtė lidhur nėpėrmjet portit paralel dhe ka pasur njė ekran tė vogėl LCD pėr tė treguar infot pėr kėngėt e reprodukuara. MP3 playerin e ardhshėm e ka prodhuar kompania RIO PMP300.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albanian-group.com
 
10 vjetori i MP3 playerit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpetim Kelmendi & Xhoen Osmanaj www.albanian-group.com :: Informacione & Diskutime Tė Ndryshme :: Lajme-
Kėrce tek: